Menu
Kommende hjemmebane kampe
August 2022
15.
mandag
19.00
SB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 8M 2022/23 • p1
SB´s anlæg
Nykøbing FC
SB´s anlæg
16.
tirsdag
18.00
SB
Omkl. 1
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 6
SB´s anlæg
Bane 8.1
FK Sydsjælland 05 (1)
Omkl. 2
SB´s anlæg
Bane 8.1
18.
torsdag
18.00
SB
Omkl. 4
-
Kvinder
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
Bane 8.1
Faxe BK
Omkl. 5
SB´s anlæg
Bane 8.1
18.
torsdag
19.00
SB
-
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2022/23 • p1
SB´s anlæg
Tingsted
SB´s anlæg
19.
fredag
18.30
SB
Omkl. 1
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 4
SB´s anlæg
Stadion
FC Falster
Omkl. 2
SB´s anlæg
Stadion
21.
søndag
11.00
SB
Omkl. 1
-
Herrer
Senior
Herre LFS 22/23 • p1
SB´s anlæg
Stadion
Rødby
Omkl. 2
SB´s anlæg
Stadion
21.
søndag
13.00
SB
Omkl. 1
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
SB´s anlæg
Bane 11.2
Ny Kappel BK 07
Omkl. 3
SB´s anlæg
Bane 11.2
22.
mandag
19.00
SB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 2022/23 • p1
SB´s anlæg
B. Frem
SB´s anlæg
23.
tirsdag
19.00
SB
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
Borup IF Fodbold
SB´s anlæg
24.
onsdag
19.00
SB
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 8
SB´s anlæg
Eskilstrup
SB´s anlæg
25.
torsdag
18.00
SB
-
Kvinder
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
FC Nakskov
SB´s anlæg
27.
lørdag
11.00
SB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 6
SB´s anlæg
NAB
SB´s anlæg
27.
lørdag
12.30
SB
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 4
SB´s anlæg
Nakskov
SB´s anlæg
29.
mandag
18.45
SB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 8M 2022/23 • p1
SB´s anlæg
Rudbjerg
SB´s anlæg
September 2022
1.
torsdag
18.45
SB
-
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2022/23 • p1
SB´s anlæg
B 1938/VB
SB´s anlæg
3.
lørdag
13.30
SB
-
Herrer
Senior
Herre LFS 22/23 • p1
SB´s anlæg
Tingsted
SB´s anlæg
3.
lørdag
15.30
SB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
SB´s anlæg
B. Frem
SB´s anlæg
6.
tirsdag
18.00
SB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 6
SB´s anlæg
Nykøbing FC
SB´s anlæg
6.
tirsdag
18.30
SB
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
Ringsted IF
SB´s anlæg
7.
onsdag
18.30
SB
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 8
SB´s anlæg
Guldborg
SB´s anlæg
10.
lørdag
13.30
SB
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 4
SB´s anlæg
Tingsted
SB´s anlæg
10.
lørdag
18.00
SB
-
Kvinder
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
B. Frem
SB´s anlæg
12.
mandag
18.15
SB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 8M 2022/23 • p1
SB´s anlæg
Tingsted
SB´s anlæg
13.
tirsdag
18.00
SB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 6
SB´s anlæg
Nakskov
SB´s anlæg
15.
torsdag
18.00
SB
-
Kvinder
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
Nykøbing FC
SB´s anlæg
15.
torsdag
18.15
SB
-
Herrer
M+50
M+50 (Masters) 8M 2022/23 • p1
SB´s anlæg
TGB
SB´s anlæg
18.
søndag
11.00
SB
-
Herrer
Senior
Herre LFS 22/23 • p1
SB´s anlæg
Horslunde
SB´s anlæg
21.
onsdag
17.45
SB
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
Nyråd/Vordingborg
SB´s anlæg
21.
onsdag
17.45
SB
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 8
SB´s anlæg
TGB
SB´s anlæg
25.
søndag
11.00
SB
-
Herrer
Senior
Herre LFS 22/23 • p1
SB´s anlæg
Væggerløse
SB´s anlæg
25.
søndag
13.00
SB
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 4
SB´s anlæg
Herlufsholm GF (1)
SB´s anlæg
25.
søndag
13.00
SB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
SB´s anlæg
Væggerløse
SB´s anlæg
26.
mandag
17.45
SB
-
Herrer
M+40
M+40 (Veteran) 8M 2022/23 • p1
SB´s anlæg
NFB
SB´s anlæg
Oktober 2022
4.
tirsdag
17.15
SB
-
Herrer
U14
U14 Drenge 8-mands 2 (09) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
Faxe Ladeplads IF
SB´s anlæg
5.
onsdag
17.15
SB
-
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 8
SB´s anlæg
Branderslev IF
SB´s anlæg
6.
torsdag
18.00
SB
-
Kvinder
U16
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår • Pulje 3
SB´s anlæg
ØUB
SB´s anlæg
8.
lørdag
13.30
SB
-
Herrer
Senior
Herre S3 22/23 • p1
SB´s anlæg
ØUB
SB´s anlæg
8.
lørdag
15.30
SB
-
Herrer
Senior
Herre LFS 22/23 • p1
SB´s anlæg
ØUB
SB´s anlæg
9.
søndag
10.00
SB
-
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår • Pulje 6
SB´s anlæg
Luif/B1938
SB´s anlæg
9.
søndag
11.00
SB
-
Herrer
U16
U16 Drenge 3 (07) Efterår • Pulje 4
SB´s anlæg
NAB
SB´s anlæg
23.
søndag
11.00
SB
-
Herrer
Senior
Herre LFS 22/23 • p1
SB´s anlæg
NFB
SB´s anlæg